Contact

Wil u contact opnemen? Vul dan het gepaste contactformulier in hieronder. Een individuele leider contacteren? U vindt de gegevens ook op deze pagina.

Contactgegevens

Groepsleiding (algemene coördinatie) - groepsleiding@st-kwinten.be 
Opgelet: gelieve hen niet te contacteren i.v.m. de verhuur van de lokalen. 

Elisa Stubbe 0493/528052 elisa.stubbe@gmail.com

Lien Klewais 0479/023131 lien.klewais@gmail.com

Johannes Vandaele 0498/596206 vandaele.johannes@hotmail.com

Leiding kapoenen  (jongens en meisjes 6-8 jaar) - kapoenenleiding@st-kwinten.be 

Elisa Stubbe 0493/528052 elisa.stubbe@gmail.com

Bérénice Coussement 0497/739997 berenice.coussement@hotmail.com

Eva Goethals 0471/297768 eva.goethals@hotmail.com

Ilke Vermaelen 0472/663493 ilkevermaelen@hotmail.com

Bram Sezgin 0489/347375 bra.sezgin@hotmail.com

Kabouterleiding (meisjes 8-11 jaar) - kabouterleiding@st-kwinten.be 

Lauren Romont 0474/049756 lauren_romont@hotmail.com

Sien Hendrickx 0497/894670 sien_hendrickx@hotmail.com

Mattias Theys 0491/065352 mattiastheys@gmail.com

Leander Jamart 0493/188081 leander.jamart@gmail.com

Welpenleiding (jongens 8-11 jaar) - welpenleiding@st-kwinten.be 

Nel de Graaff 0473/259381 neldegraaff@hotmail.be

Joris De Moor 0485/789755 jorisdemoor@telenet.be

Marie De Keersmaecker 0486/138028 mariedekeersmaecker@hotmail.com

Robbert Hendrickx 0496/871381 robbert_hendrickx@hotmail.com

Jonggiverleiding (jongens en meisjes 11-14 jaar) - jonggiverleiding@st-kwinten.be 

Heinrieke Vandaele 0495/109613 heinrieke.vandaele@live.be

Murtada Al Sadaani 0486/471515 murtadafaisal@gmail.com

Eva Schobyn 0470/359214 eva.schobyn@hotmail.com

Sofie Goethals 0493/675241 sofie_goethals@hotmail.com

Giverleiding (jongens en meisjes 14-17 jaar) - giverleiding@st-kwinten.be 

Lien Klewais 0479/023131 lien.klewais@gmail.com

Laura Tytgat 0477/921911 laura_t_1996@hotmail.com

Laura Van de Velde 0478/236095 lauri-pauri@hotmail.com

Charlotte Vandereycken 0485/458991 charlotte.vandereycken@hotmail.com

Jinleiding (jongens en meisjes 17-18 jaar) - jinleiding@st-kwinten.be 

Johannes Vandaele 0498/596206 vandaele.johannes@hotmail.com

Alexander Adams 0477/078343 alexander_adams@hotmail.com

VZW (beheer gebouw) - vzw@st-kwinten.be 

Fons Creuwels  0499/146194  vzw@st-kwinten.be

Verhuur

Adriaan Rems 0477/289958 verhuur@st-kwinten.be

Contactformulier

Stuur een berichtje via dit contactformulier, en de leiding beantwoordt je vraag of opmerking zo snel mogelijk!