Inschrijven Groepsweekend 2019

Contact

Wil u contact opnemen? Vul dan het gepaste contactformulier in hieronder. Een individuele leider contacteren? U vindt de gegevens ook op deze pagina.

Contactgegevens

Groepsleiding (algemene coördinatie) - groepsleiding@st-kwinten.be 
Opgelet: gelieve hen niet te contacteren i.v.m. de verhuur van de lokalen. 

Leiding

Leiding kapoenen  (jongens en meisjes 6-8 jaar) - kapoenenleiding@st-kwinten.be 

Kabouterleiding (meisjes 8-11 jaar) - kabouterleiding@st-kwinten.be 

Welpenleiding (jongens 8-11 jaar) - welpenleiding@st-kwinten.be 

Jonggiverleiding (jongens en meisjes 11-14 jaar) - jonggiverleiding@st-kwinten.be 

Giverleiding (jongens en meisjes 14-17 jaar) - giverleiding@st-kwinten.be 

Jinleiding (jongens en meisjes 17-18 jaar) - jinleiding@st-kwinten.be 

Verhuur

Adriaan Rems 0477/289958 verhuur@st-kwinten.be

Contactformulier

Stuur een berichtje via dit contactformulier, en de leiding beantwoordt je vraag of opmerking zo snel mogelijk!